Konferencja zbliża się wielkimi krokami, dlatego czas zaprezentować ostatnich prelegentów, którzy dołączyli do naszego wydarzenia. Swoim doświadczeniem podzielą się fachowcy, działający w branży mody i technologii od lat. Oto oni:

Maciej Zień – Czołowy projektant mody w Polsce. Swoją znaczącą pozycję na rynku zaznaczył dzięki powstałej w 2000 roku autorskiej marce Zień, która niezmiennie kojarzy się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Wzorem światowych trendów, projektant rozszerzył swoją działalność o projektowanie wnętrz.

Paulina GrajekOd 12 lat prowadzi agencję public relation KHAKI Showroom dedykowaną klientom z branży fashion. Pod swoją opieką ma duże, międzynarodowe marki takie jak Orsay, Promod czy Gant. Pomaga markom w stałej obecności w prasie drukowanej i mediach online, organizuje pokazy, spotkania prasowe, działania budujące wizerunek. 

Hanna WojtaszekProject Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży fashion. Obecnie zajmuje się generalnym rozwojem casualowej linii marki – BIZUU APRES – MIDI. W projektach marki BIZUU można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek.

Bogumiła SobiczewskaHumanistka w cyfrowym świecie. Jej kariera ewoluowała od dziennikarstwa informacyjnego (RMF, Złote Przeboje), poprzez marketing w czasach wczesnointernetowych, przygodę z zarządzaniem zasobami ludzkimi aż po PR. Wszystkie te doświadczenia przydały się podczas tworzenia projektu ShopTrotter. Pasję do mądrych zakupów zamieniła w biznes, który obecnie rozwija w Wielkiej Brytanii.

Dominika Gdyczyńska – Project Manager z 7 letnim doświadczeniem. Głównie związana z projektami mediowymi (prasa, internet). Od 1,5 roku w Allani.pl jest odpowiedzialna za rozwój content marketingu. Współtwórczyni serwisu trendy.allani.pl. W biznesie uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Izabela Rams – Kierownik marketingu w Domodi.pl, odpowiada za obszar marketingu wizerunkowego oraz content marketing. Prowadzi projekty współpracy z influencerami oraz projekty PR. Doświadczenie zdobywała w kanałach Retail, FMCG i B2B prowadząc międzynarodowe marki i projekty na wielu rynkach światowych.

Cezary Kożon – Prezes Zarządu Fast White Cat, który specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o platformę MAGENTO oraz w ich kompleksowej obsłudze. Na co dzień pomagają swoim partnerom w budowaniu pełnej i złożonej wizji handlu elektronicznego w zakresie tworzenia strategii biznesowych, budżetowania, planowania operacyjnego, marketingu internetowego, logistyki i fotografii.

Agata Pierzchałaakredytowany Coach ACC ICF oraz Trenerka Komunikacji, zawodowo związana była przez wiele lat z retailem (fashion, biżuteria) w strukturach sprzedaży, zarządzaniem ludźmi i projektami. Aktualnie wspiera Ludzi oraz Biznesy w ich zrównoważonym rozwoju w ramach projektu MUTO.

Peter Irikovsky – CEO w firmie Exponea. Przedsiębiorca z ogromnym doświadczeniem w branży technologicznej, przede wszystkim z zakresu e-commerce. Swoje zawodowe doświadczenia zdobył współpracując między innymi z McKinsey, Groupon, Slevomat oraz KPMG.

Joanna TurlejskaTrener, manager i projektant wystaw. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w visual merchandisingu modowym. Jej atutem jest umiejętność aranżacji wystaw, której uczyła się w Madrycie pod okiem specjalistów z Inditexu. W kolejnych latach pracowała dla wielu znakomitych marek (Springfield, Zara, Vero Moda). Od 2008 roku prowadzi własną działalność szkoleniową pod marką akademia VM.

Piotr Ciepielewski – Specjalista ds. wizerunku. W jego rękach pozornie zupełnie niepasujące elementy garderoby ożywają tworząc idealnie skomponowaną całość. Dba o kreowanie wizerunku firmy, wg. jego wskazówek tworzone są stylizacje w witrynach salonów oraz do sesji zdjęciowych. Fascynacja modą – to główny element sukcesu firmy Buczyński.