fbpx

V edycja 100% retail&fashion

Zapisz się na aktualną edycję Konferencja 2020

Chcesz mieć realny wpływ na wyznaczanie trendów w modzie? Nie może Cię tu zabraknąć! 100% Retail & Fashion to jedyny convent marketingowy w Polsce, skupiający znane marki, specjalistów ds. PR i fashion marketingu, firmy współpracujące z branżą odzieżową oraz startupy i wschodzące brandy. Stawiamy na komunikację i praktykę, dlatego przedstawiane przez nas treści to przede wszystkim case studies.

Szukasz inspiracji dla promocji nowych rozwiązań w branży odzieżowej, obuwniczej lub bieliźnianej? Podczas 2 dni intensywnych prelekcji poznasz nowości proponowane przez retailerów i nawiążesz długotrwałe relacje z liderami z branży.

Tegoroczną edycję wydarzenia wzbogaciliśmy o warsztaty podczas drugiego dnia eventu, dzięki którym usprawnisz projekty realizowane w firmie.

Stawiamy na przyszłościowe kolaboracje i wartościowe relacje, dlatego poza inspirującą częścią wykładową i warsztatową, proponujemy profesjonalną sesję networkingową oraz wspólne after party. Gwarantujemy, że na długo nie zapomnisz tego eventu!

Bądź z nami 15-16 października 2020 roku w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie poszerzysz swoją wiedzę w zakresie branży modowej.

prelegenci

Partnerzy

zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera zdjęcie partnera

Zostań partnerem