fbpx

IV edycja 100% retail&fashion

Zapisz się na aktualną edycję Konferencja 2020

Chcesz mieć realny wpływ na wyznaczanie trendów w modzie? Nie może Cię tu zabraknąć! 100% Retail & Fashion to jedyny convent marketingowy w Polsce, skupiający znane marki, specjalistów ds. PR i fashion marketingu, firmy współpracujące z branżą odzieżową oraz startupy i wschodzące brandy. Stawiamy na komunikację i praktykę, dlatego przedstawiane przez nas treści to przede wszystkim case studies.

Szukasz inspiracji dla promocji nowych rozwiązań w branży odzieżowej, obuwniczej lub bieliźnianej? Podczas 2 dni intensywnych prelekcji poznasz nowości proponowane przez retailerów i nawiążesz długotrwałe relacje z liderami z branży.

Tegoroczną edycję wydarzenia wzbogaciliśmy o warsztaty podczas drugiego dnia eventu, dzięki którym usprawnisz projekty realizowane w firmie.

Stawiamy na przyszłościowe kolaboracje i wartościowe relacje, dlatego poza inspirującą częścią wykładową i warsztatową, proponujemy profesjonalną sesję networkingową oraz wspólne after party. Gwarantujemy, że na długo nie zapomnisz tego eventu!

Bądź z nami 15-16 października 2020 roku w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie poszerzysz swoją wiedzę w zakresie branży modowej.

prelegenci

Partnerzy

Zostań partnerem