fbpx

Klauzula informacyjna

100% Retail and Fashion:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę inACT sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu (60-767), ul. Matejki 46/1, REGON: 302348650, NIP: 7811882954 – administratora danych osobowych, w celu rejestracji mojego uczestnictwa w konferencji 100% Retail & Fashion.

Wiem, że podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

Odbiorcami danych mogą być pracownicy inACT sp. z o.o., czyli organizatorzy konferencji 100% Retail & Fashion lub podmioty zewnętrzne, które przetwarzają dane na podstawie umów powierzenia (np. hostingodawca lub właściciel narzędzia do wysyłki komunikacji elektronicznej) podpisanych z organizatorem.

Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania przeze mnie zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administrator danych może dokonywać profilowania moich danych w celu przedstawiania mi indywidualnych ofert lub dostosowanej do moich preferencji komunikacji elektronicznej, na podstawie m.in.: interakcji z komunikacji elektroniczną, zakupionych biletów i odpowiedzi udzielonych dobrowolnie w ankietach przesłanych przez organizatora konferencji 100% Retail and Fashion.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem danych osobowych pod adresem e-mail: biuro@inact.pl.