Ruszyła sprzedaż BILETÓW na VI edycję konferencji 100% Retail & Fashion! Już teraz możecie kupić je w zakładce „KUP BILET” na naszej stronie w promocyjnej cenie 749zł. Spieszcie się ponieważ oferta early birds trwa tylko do 15 lipca!

100% Retail & Fashion to najważniejsza konferencja z branży modowej w Polsce, skupiająca znane marki, specjalistów ds. PR i fashion marketingu, firmy współpracujące z branżą odzieżową oraz startupy i wschodzące brandy.

W tym roku w terminie 10-11 października konferencja odbędzie się w przestrzeni najpiękniejszego centrum handlowego w Polsce jakim jest Stary Browar.

Afterparty, podczas którego będziecie mieć możliwość bezpośredniego porozmawiania z najważniejszymi profesjonalistami z branży i nawiązanie trwałych relacji biznesowych na lata odbędzie się w coctail barze na dachu kamienicy Młyńska 12 w samym centrum Poznania.

Na naszej stronie ogłosiliśmy pierwszych prelegentów tegorocznej edycji konferencji. Kogo usłyszymy podczas 2 dni eventu?

Ania Kruk – dyrektorka kreatywna marki Ania Kruk. „200 lat tradycji, 7 lat robienia rzeczy po swojemu. Budowanie marki – Expectations vs Reality.”

Maria Gola –  Head of Customer Experience w eobuwie.pl S.A., kieruje działem odpowiedzialnym za projekty z zakresu UX, CX oraz strategii kontentowej. Współtwórczyni najnowszego flagowego projektu firmy – multibrandowego sklepu z modą premium modivo.com. „Budowanie doświadczenia użytkownika w fashion eCommerce w oparciu o prognozowanie zachowań konsumenckich.”

Angelika Korytek – Kierownik ds. Marketingu i Programu Lojalnościowego marki Promod. „Case study: pierwsze kroki w przestrzeni CSR.”

Pozostałych prelegentów i tematów wystąpień możecie sprawdzić w zakładce „Konferencja 2019”.

Do zobaczenia w Poznaniu!