Z radością ogłaszamy, że VI edycja konferencji 100% Retail & Fashion odbędzie się w Starym Browarze w  Poznaniu.

W terminie 10-11 października spotkamy się w przestrzeni najpiękniejszego centrum handlowego w Polsce i nagradzanego jako Najlepsze Centrum Handlowe w Europie i na Świecie. Podczas 2 dni konferencji największe marki modowe i specjaliści z branży fashion spotkają się by rozmawiać o trendach, sprawdzonych case studies i możliwych kierunkach rozwoju branży.

Dlaczego 100% Retail & Fashion zmienia swoją lokalizację?

Chcemy rozwijać konferencję w bardziej centralnym miejscu w kraju tak, by ułatwić udział w wydarzeniu markom zlokalizowanym na południu kraju.

Jesteśmy przekonani, że nie ma lepszego miejsca do dyskusji na temat kondycji i przyszłości rozwoju marek modowych niż w Starym Browarze – jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych centrum handlowych naszego kraju, które z powodzeniem tworzy przestrzeń dla największych marek sieciowych, luksusowych brandów oraz polskich marek autorskich. To idealna przestrzeń do spotkań i zdobywania inspiracji do wprowadzania zmian i rozwoju w branży fashion.

Jak co roku czeka Was masa inspiracji, warsztatów i praktycznej wiedzy w zakresie branży modowej.

Już niedługo ogłosimy pierwszych prelegentów tegorocznej edycji. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, żeby być zawsze na bieżąco.

Nie może Was tam zabraknąć!

Do zobaczenia w Poznaniu!

Redakcja 100% Retail&Fashion